Nevşehir Valiliği
Nevşehir Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Valiliği
Personel
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa SOLMAZ İl Müdürü
Celalettin ÖZLEŞEN İl Müdür Yardımcısı V.
Süleyman MAMAK İl Müdür Yardımcısı V.
DENETİM BÜROSU
Hakkı KAPÇAK Milli Emlak Uzmanı
BİL. TEK. İN. KAY.  DES. HİZ. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İrfan AKTAŞ Şube Müdürü
Hasan DURU Personel Şefi
Niyazi TEKİN Ayniyat Saymanı
Ahmet ÜZEL İnşaat Teknikeri
Ferhat DEĞERLİER V.H.K.İ.
Turgay KOZAN Teknisyen
Nevzat YAZILI Bilgisayar İşletmeni
Ahmet ADIYAMAN V.H.K.İ.
Oruç ÇÖLOĞLU V.H.K.İ.
İzzet AVVURAN V.H.K.İ.
Korhan Hilmi DENİZGEZEN V.H.K.İ.
Salih KARAŞAHİN Memur
İhsan AYDIN Bekçi
Ahmet AY Düz İşçi
Mustafa AYDOĞAN Düz İşçi
Necati MEMİŞ Şoför
Arif UÇAR İş Mak. Op.
Mustafa BAYRAM Düz İşçi
Yılmaz ÖZGÜL Düz İşçi
Ümüt ARISOY Düz İşçi
Ulutaş TANDOĞAN İdari Destek Görevlisi
Abdullah ULUCAN Sürekli İşçi
Gülsel BİÇKİN İşçi-Temizlik Görevlisi
Hakkı DOĞAN İşçi-Güvenlik Görevlisi
İhsan MUTLU İşçi-Güvenlik Görevlisi
İlhami YÜKSEL İşçi-Şoför
İsmail BELADA İşçi-Temizlik Görevlisi
İsmail ÖZKAYA İşçi-Şoför
Meryem ÖZMEN İşçi-Temizlik Görevlisi
Onur KAYA İşçi-Güvenlik Görevlisi
Regaip ESEN İşçi-Güvenlik Görevlisi
Yüksel BİLGİÇ İşçi-Güvenlik Görevlisi
Ahmet BİLGİÇ Hizmet Alımı Şoför
Mevlüt TAŞEZER Hizmet Alımı Şoför
ÇED ve ÇEVRE ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ
Mehmet YILDIRIM Şube Müdür Vekili
Muhammed Fatih ÜNVER Tekstil Mühendisi
Mustafa GÜMÜŞ Çevre Mühendisi
Müjdat POLAT Çevre Mühendisi
Neslihan KAVRAAL DELİGÖZ Makine Mühendisi
Oğuzhan UĞUR Çevre Mühendisi
Selahattin DOĞAN Çevre Mühendisi
Tansu GÖK Bilgisayar İşletmeni
Tuğba ERSOY Çevre Mühendisi
Vahit ÇAY Biyolog 
İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ayberk Serdar KORKMAZ Şube Müdür Vekili
Kenan AYKUTLU İnşaat Teknikeri
Osman Özer BAYBURA Harita Mühendisi
PROJE VE YAPIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Canan YAĞANOĞLU Şube Müdür Vekili
Nurşen KOÇ İnşaat Mühendisi
Ertan TÜYSÜZ İnşaat Mühendisi
Gökhan DELEN Makine Mühendisi
Nurettin AVCI Elektrik Elektronik Mühendisi
Özcan UÇAR Elektrik Mühendisi
Ramazan GÖK İnşaat Mühendisi
Sümeyye POLATDEMİR Mimar
Tamer KAÇAK Elektrik Elektronik Mühendisi
Yunus GÜLER İnşaat Mühendisi (4/B)
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Abdullah YAZICI Şube Müdür Vekili
Alper ASLAN Harita Mühendisi
Arzu YAMAK ACUN Jeoloji Mühendisi
Hamza SEYHAN Harita Kadastro Teknikeri
Hüsamettin BAYRAM İnşaat Mühendisi
Mustafa BAŞARAN İş Mak. Operatörü
Neşet GÖRGÜN Jeoloji Mühendisi
YAPI DEN. VE YAPI MALZ.  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Zülgüp ÇAKIR Şube Müdür Vekili
Emre ÇELEBİ İnşaat Mühendisi
Hasan Hüseyin ŞAHİN İnşaat Teknikeri
Recep KILIÇ Teknisyen
Yasin IŞIK Elektrik Elektronik Mühendisi
ALTYAPI KENTSEL ve MAHALLİ İDARELER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Osman DUYMUŞ Şube Müdür Vekili
Ahmet ÜZEL İnşaat Teknikeri
MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
Özmen SEVİM Milli Emlak Müdür Yrd.
Ahmet Turan ÖZTÜRK Şehir Plancısı
Atasay VURKAÇ V.H.K.İ.
Durmuş KAYA Milli Emlak Şefi
Enes ACAR V.H.K.İ.
Fatma TEMİZER V.H.K.İ.
Gökçe BALAT Teknisyen
Gülhan ÇAKMAK V.H.K.İ.
Hasan AKKAYA Uzman
Hilal KIZILTEPE Uzman Yardımcısı
İsmail KAÇMAZ Uzman
Mehmet BIÇAK V.H.K.İ.
Mevlüt Erkan DAĞLI Tekniker
Murat KUTLAR Uzman
Ogün ONGU V.H.K.İ.
Oya ÜNSAL V.H.K.İ.
Ömer KURT V.H.K.İ.
Samet AY Teknisyen
Seval İLHAN V.H.K.İ.
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ ÜRGÜP
Gökmen ŞAHİN Milli Emlak Şefi
Ömer Faruk ÖZKAYA V.H.K.İ.
Yasin ARSLAN Uzman Yardımcısı
Murat ARICI V.H.K.İ.
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ ACIGÖL
Ali İhsan BALAT Milli Emlak Şefi
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ AVANOS
Bekir AKBAY Milli Emlak Şefi
Hatice BAYTIN V.H.K.İ.
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ DERİNKUYU
Habib BAYRAM Milli Emlak Şefi
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ GÜLŞEHİR
Emine ALICI Milli Emlak Şefi
Mehmet BAŞTUĞ Uzman Yardımcısı
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ HACIBEKTAŞ
Atilla KARA Milli Emlak Şefi
MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ KOZAKLI
İsa TOSUN Milli Emlak Şefi
Celal YALÇIN V.H.K.İ.
Adem ARIKAN V.H.K.İ.