Nevşehir Valiliği
Nevşehir Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Valiliği
İl Müdürlüğü Personeli
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa SOLMAZ İl Müdürü
Celalettin ÖZLEŞEN İl Müdür Yardımcısı
Ramazan GÖK İl Müdür Yardımcısı V.
DENETİM BÜROSU
Hakkı KAPÇAK Denetmen
HUKUK BÜROSU
Ahmet HEKİMOĞLU Avukat
BİL. TEK. İN. KAY.  DES. HİZ. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İrfan AKTAŞ Şube Müdürü Ayberk Serdar KORKMAZ Şube Müdür Vekili
Niyazi TEKİN Ayniyat Saymanı Osman Özer BAYBURA Harita Mühendisi
Ahmet ÜZEL İnşaat Teknikeri Tarık TAŞKIN Jeoloji Mühendisi
İhsan AYDIN Tekniker Nureddin DEĞİRMENCİ Şehir Plancısı
Atasay VURKAÇ Tekniker    
Turgay KOZAN Teknisyen TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Tansu GÖK Bilgisayar İşletmeni Mehmet Abdullah YAZICI Şube Müdürü
Ferhat DEĞERLİER V.H.K.İ. Arzu YAMAK ACUN Jeoloji Mühendisi
Oruç ÇÖLOĞLU V.H.K.İ. Neşet GÖRGÜN Jeoloji Mühendisi
İzzet AVVURAN V.H.K.İ. Hüsamettin BAYRAM İnşaat Mühendisi
Mustafa BULGAK V.H.K.İ. Süleyman MAMAK Mimar
Korhan Hilmi DENİZGEZEN V.H.K.İ. YAPI DEN. VE YAPI MALZ.  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Salih KARAŞAHİN V.H.K.İ. Zülgüp ÇAKIR Şube Müdürü
Ulutaş TANDOĞAN İdari Destek Görevlisi Emre ÇELEBİ İnşaat Mühendisi
Mustafa AYDOĞAN İşçi Alper ASLAN Harita Mühendisi
Arif UÇAR İş Mak. Op. Hamza SEYHAN Harita Kadastro Teknikeri
Mustafa BAŞARAN İş Mak. Op. Recep KILIÇ Teknisyen
Mustafa BAYRAM İşçi ALTYAPI KENTSEL ve MAHALLİ İDARELER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ümüt ARISOY İşçi Canan YAĞANOĞLU Şube Müdürü
Abdullah ULUCAN İşçi (Elektrik Teknisyeni) YEREL YÖNETİMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İsmail BELADA İşçi-Temizlik Görevlisi Osman DUYMUŞ Şube Müdürü
Gülsel BİÇKİN İşçi-Temizlik Görevlisi Hasan Hüseyin ŞAHİN İnşaat Teknikeri
İlhami YÜKSEL İşçi-Şoför MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
İsmail ÖZKAYA İşçi-Şoför Aysel YAVUZ Milli Emlak Müdürü
Hakkı DOĞAN İşçi-Güvenlik Görevlisi Abdurrahman TURACI Milli Emlak Müdür Yrd.
İhsan MUTLU İşçi-Güvenlik Görevlisi Ahmet Turan ÖZTÜRK Şehir Plancısı
Onur KAYA İşçi-Güvenlik Görevlisi Durmuş KAYA Milli Emlak Şefi
Regaip ESEN İşçi-Güvenlik Görevlisi Hasan AKKAYA Uzman
Yüksel BİLGİÇ İşçi-Güvenlik Görevlisi Hilal KIZILTEPE Uzman
Ahmet BİLGİÇ Hizmet Alımı Şoför İsmail KAÇMAZ Uzman
Mevlüt TAŞEZER Hizmet Alımı Şoför Murat KUTLAR Uzman
PROJE VE YAPIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Atasay VURKAÇ Tekniker
Nurşen KOÇ Şube Müdürü Gökçe BALAT Teknisyen
Ertan TÜYSÜZ İnşaat Mühendisi Samet AY Teknisyen
Mehmet Akif ERTAŞ İnşaat Mühendisi Ömer KURT Teknisyen
Rasul TURCAN Makine Mühendisi Oya ÜNSAL AKSOY V.H.K.İ.
Yavuz Selim SÖZER Makine Mühendisi Fatma TEMİZER V.H.K.İ.
Tamer KAÇAK Elektrik Elektronik Mühendisi Seval İLHAN V.H.K.İ.
Nurettin AVCI Elektrik Elektronik Mühendisi Oğuzhan ARSLAN V.H.K.İ.
Özcan UÇAR Elektrik Mühendisi Tufan Kamil BIÇAKÇI Büro Personeli
Nazik ÇALIK Jeoloji Yüksek Mühendisi MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ ÜRGÜP
Gökçen Ay KARADENİZ Mimar Gökmen ŞAHİN Milli Emlak Şefi
 ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ömer Faruk ÖZKAYA V.H.K.İ.
Harun KOÇYİĞİT Şube Müdürü Yasin ARSLAN Uzman Yardımcısı
Oğuzhan UĞUR Çevre Mühendisi Murat ARICI V.H.K.İ.
Ahmet İLTAŞ Çevre Mühendisi MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ ACIGÖL
Selahattin DOĞAN Çevre Mühendisi Ali İhsan BALAT Milli Emlak Şef V.
Muhammed Fatih ÜNVER Tekstil Mühendisi MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ AVANOS
Enes ACAR Sağlık Teknikeri Bekir AKBAY Milli Emlak Şef V.
Nevzat YAZILI Tekniker Hatice BAYTIN V.H.K.İ.
ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ DERİNKUYU
Mehmet YILDIRIM Şube Müdür Vekili Habib BAYRAM Milli Emlak Şef V.
Müjdat POLAT Çevre Mühendisi    
Ahmet ADIYAMAN Çevre Mühendisi MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ GÜLŞEHİR
Tuğba ERSOY Çevre Mühendisi Emine ALICI Milli Emlak Şef V.
Fatma Burçin İNCETAN Çevre Mühendisi Mehmet BAŞTUĞ Uzman Yardımcısı
Neslihan KAVRAAL DELİGÖZ Makine Mühendisi MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ HACIBEKTAŞ
    Atilla KARA Milli Emlak Şef V.
    MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ KOZAKLI
    İsa TOSUN Milli Emlak Şef V.
    Celal YALÇIN Teknisyen