Personel

MÜDÜRLÜK  
Mustafa SOLMAZ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü
Celalettin ÖZLEŞEN Müdür Yrd. V.
İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ayberk Serdar KORKMAZ Şube Müdür V.
Arzu YAMAK ACUN Jeoloji Mühendisi
Atıf Emre BAYINDIR Şehir Plancısı
Osman Özer BAYBURA Harita Mühendisi
BİLGİ TEK. İNSAN KAY. VE DES. HİZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İrfan AKTAŞ Şube Müdürü
Hasan DURU Personel Şefi
Niyazi TEKİN Ayniyat Saymanı
Ahmet ÜZEL İnşaat Teknikeri
Ferhat DEĞERLİER V.H.K.İ.
Turgay KOZAN Teknisyen
Nevzat YAZILI Bilgisayar İşletmeni
Ahmet ADIYAMAN V.H.K.İ.
Oruç ÇÖLOĞLU V.H.K.İ.
İzzet AVVURAN V.H.K.İ.
Korhan Hilmi DENİZGEZEN V.H.K.İ.
Salih KARAŞAHİN Memur
İhsan AYDIN Bekçi
Süleyman ZEDELENMEZ Daktilograf
Ahmet AY Düz İşçi
Celal GÖZLÜ Düz İşçi
Mustafa AYDOĞAN Düz İşçi
Necati MEMİŞ Şoför
Arif UÇAR İş Mak. Op.
Mustafa BAYRAM Düz İşçi
Yılmaz ÖZGÜL Düz İşçi
Ümüt ARISOY Düz İşçi
Ulutaş TANDOĞAN 4/C
PROJE VE YAPIM İŞL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman MAMAK Şube Müdür V.
Nurettin AVCI Elektrik Elektronik Mühendisi
Tamer KAÇAK Elektrik Elektronik Mühendisi
Özcan UÇAR Elektrik Mühendisi
Canan YAĞANOĞLU İnşaat Mühendisi
Hasan YAŞAR İnşaat Mühendisi
Nurşen AKBULUT İnşaat Mühendisi
Ramazan GÖK İnşaat Mühendisi
Yunus GÜLER İnşaat Mühendisi
Gökhan DELEN Makine Mühendisi
Oğuzhan EROLAN Makine Mühendisi
Özgür ELDEM Mimar
YAPI DEN. VE YAPI MAL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Zülgüp ÇAKIR Şube Müdür V.
Ertan TÜYSÜZ İnşaat Mühendisi
Emre ÇELEBİ İnşaat Mühendisi
Hasan Hüseyin ŞAHİN İnşaat Teknikeri
Mehmet AKSAKAL Makine Mühendisi
Recep KILIÇ Teknisyen
ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet YILDIRIM Şube Müdür V.
Hakan POLAT Elektrik Elektronik Mühendisi
Tuğba ERSOY Çevre Yük. Mühendisi
Oğuzhan UĞUR Çevre Mühendisi
Kenan AYKUTLU İnşaat Teknikeri
Tansu GÖK Bilgisayar İşletmeni
ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet YILDIRIM Şube Müdür V.
Müjdat POLAT Çevre Mühendisi
Neslihan KAVRAAL Makine Mühendisi
Vahit ÇAY Biyolog
Muhammed Fatih ÜNVER Tekstil Mühendisi
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA İŞL. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Abdullah YAZICI Şube Müdür V.
Alper ASLAN Harita Mühendisi
Neşet GÖRGÜN Jeoloji Mühendisi
Mustafa GÜMÜŞ Çevre Mühendisi
Hamza SEYHAN Harita Kadastro Teknikeri
Mustafa BAŞARAN İş Mak. Op.
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Osman DUYMUŞ Şube Müdürü 
Yaşar KESKİN İnşaat Teknikeri